IPECafe

TechSoup Türkiye İle STÖ’ler İçin Yazılım Bağışı Sürüyor

STGM, sivil toplum örgütlerine yönelik dijital güçlendirme desteklerini TechSoup Türkiye Yazılım Bağış Programı ile sürdürüyor. TechSoup Global dünyada 110’dan fazla ülkede sivil toplum örgütlerine yönelik yazılım bağış programını yürütüyor. TechSoup Global ağının yerel partneri olan STGM, Türkiye’de Microsoft, Google, Bitdefender, Symantec, Tableau, Adobe ürünleri ile Türkiye programının ilk yerel donörü olan INBOX’ı STÖ’lere sunuyor.

 

Microsoft
Yazılım Bağışı Programı’nın ana bağışçısı olan Microsoft’un sivil toplum örgütlerine yönelik yazılım bağışı programıyla STÖ’ler yüze yakın profesyonel ve kurumsal Microsoft ürününe erişebilmektedir. Sivil toplum örgütleri işletim sistemi yazılımları, sunucu yazılımları gibi 100’e yakın ürün için bağış talebinde bulunabiliyor.

 

Microsoft Yazılım Bağışı hakkında detaylı bilgi için TIKLAYIN!

Google ile Sivil Toplum Kuruluşları Programı
Sivil Toplum Örgütleri Google Apps, Google Reklam Bağışları, YouTube ve diğer ürünlere ücretsiz erişiyor. Bu araçlar, yeni bağışçılar ve gönüllüler bulmanıza, daha verimli çalışmanıza, STÖ’nüzün hikayesini anlatmanıza ve savunuculuk kapasitenizin gelişmesine yardımcı olabilir.

 

Google Yazılım Bağışı hakkında detaylı bilgi için TIKLAYIN!

 

INBOX
TechSoup Türkiye’nin ilk yerel donörü olan INBOX’la sivil toplum örgütünüz için kusursuz bir e-bülten ve profesyonel duyuru yönetim platformuna erişebilirsiniz. INBOX platformu basit bir arayüz ile tüm kampanya ve data yönetiminizi tek bir yerden yapmanıza izin veriyor. Türkiye’nin ilk ve tek mobil uyumlu e-mail marketing sistemi olan INBOX en etkin ve hızlı şekilde gönderim yapabilmeniz için her ihtiyaca yönelik gelişmiş modüller içeriyor. INBOX sektördeki benzeri platformlardan daha üstün özellikleriyle STÖ’ler için rakipsiz bir avantajla sunuluyor.

 

INBOX Yazılım Bağışı hakkında detaylı bilgi için TIKLAYIN!

 

BitDefender
Bitdefender en gelişmiş antivirüs teknolojileri üzerine kurulmuş, bilgisayarınızı korurken sistemi yormayan yapısıyla da kullanıcı dostu bir güvenlik çözümü. Bitdefender birden çok düzeyde gelişmiş koruma sağlıyor: Antivirüs, Antispam, Antispyware, Antiphising, içerik filtreleme, Truva Atı ve Rootkit algılama modülleri ile güvenliğinizi üst düzeye çıkarıyor.
Bitdefender Yazılım Bağışı hakkında detaylı bilgi için TIKLAYIN!

 

Symantec
Symantec güvenlik uzmanları, en yeni tehditlere karşı savunma sağlamak üzere tasarlanmış yeni nesil koruma yöntemleri geliştiriyor. Norton, güvenilir bire bir karşılaştırma testlerinde üstün performans göstererek pek çok ödül kazanmış programlarını Türkiye’deki STÖ’lere bağışlıyor. Tek bir bilgisayar veya STÖ’nüzdeki tüm sistemler için bağış talebinde bulunabilirsiniz.

 

Symantec Yazılım Bağışı hakkında detaylı bilgi için TIKLAYIN!

 

Tableau
Tableau yazılım bağış programı uygunluk kriterlerini karşılayan sivil toplum örgütlerine veri analizi ve görselleştirme yazılımı sağlıyor. Minimum tecrübeyle Tableau yazılımlarını sivil toplum örgütünüzün topladığı her türlü verinin görsel sunumlarını yapmak ve paylaşmak için kullanabilirsiniz. Sürükle-bırak arabirimi ile kullanıcıların pek çok veri tabanını ve e-tabloları bağdaştırmasına, interaktif görseller ve gösterge panelleri (dashboard) oluşturma ve paylaşmasına imkan tanır. Herhangi bir programlama gerektirmez.

 

Tableau Yazılım Bağışı hakkında detaylı bilgi için TIKLAYIN!

 

Adobe Creative Cloud Fotoğrafçılık Planı
Adobe Creative Cloud Fotoğrafçılık planı fotoğrafları düzenlemek ve iyileştirmek için uygulama ve hizmetlerden oluşan bir koleksiyondur.Adobe Photoshop CC ve Adobe Photoshop Lightroom CC’yi kapsayan bu paket için talepte bulunabilirsiniz.

 

Adobe Cloud Yazılım Bağışı hakkında detaylı bilgi için TIKLAYIN!

 

Yazılım Bağış talebinde bulunmak ve daha fazla bilgi almak için www.techsoupturkiye.org.tr adresini ziyaret edebilir, her türlü sorunuz için destek@techsoupturkiye.org.tr adresine yazabilirsiniz.

Bu Fırsatı Yayınlayan:


Post your comments

FIRSAT TWEETLERİ

FIRSAT PAYLAŞIMLARI