IPECafe

Play4World, Unreasonable Labs Istanbul’a Seçildi

IPEC Ekibinin yeni sosyal girişimi play4world, Unreasonable Lab İstanbul’a seçilen 7 yenilikçi sosyal girişimden biri oldu. 

Play4world’’ hazırladığı mobil oyunlarla, az gelişmiş bölgelerdeki su, gıda, enerji, eğitim ve sağlık gibi çeşitli temel ihtiyaçlar konusunda farkındalık yaratmayı ve kaynak geliştirmeyi hedefleyen bir sosyal girişim.

Sosyal etki odaklı paydaşları bir araya getiren Impact Hub Istanbul, Unreasonable Labs Türkiye programına katılmaya hak kazanan projeleri açıkladı. 1-5 Kasım 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek programa 7 girişim katılacak. Bu girişimlerden bir tanesi de Play4World oldu !

Sosyal girişimcileri destekleme amacıyla kurulan Unreasonable Institute’un uluslararası bir insiyatifi olan Unreasonable Labs’ın Türkiye programı Impact Hub Istanbul öncülüğünde Amerikan Konsolosluğu’nun ana sponsorluğunda ve TABA-AmCham proje ortaklığıyla yürütülüyor. Programın mentor listesinde de Türkiye’nin önemli girişimcileri ve şirket yöneticileri yer alıyor.

Beş günlük yoğun bir program olan Unreasonable Labs, “girişimcinin başarısı, hızlı ve sürekli öğrenme kapasitesi ile ilişkilidir” prensibine inanıyor ve seçilen yedi girişime ürün ve/ya servislerini hedef kitleleri üzerinde hızlıca test etme ve geliştirme fırsatı sunuyor.

Unreseanoble Labs programından mezun olan girişimler işleyen bir finansal model, operasyon planı ve çeşitli ürün/iş modeli prototipleri üretmiş olacak ve uluslararası Unreasonable Institute ve Impact Hub ağlarının bir parçası olmaya hak kazanacak.

Bu Fırsat Hakkında Ayrıntılı Bilgi Almak İçin TIKLAYIN!

Bu Fırsatı Yayınlayan:


Post your comments

FIRSAT TWEETLERİ

FIRSAT PAYLAŞIMLARI