IPECafe

Oxford Üniversitesi’nde Gazetecilik Bursu

Orta kariyerinde bulunan dünyanın dört bir tarafından gelen gazeteciler için verilen bu burs ile dünyanın önde gelen okullarından olan Oxford Üniversitesi‘nde medya endüstrisi hakkındaki akademik anlayışınızı geliştirin, bilginizi geliştirin ve son başvuru tarihlerin baskısından uzak derinlemesine bir araştırmaya odaklanın. Medya endüstrisi derin bir değişim geçiriyor ve ana sorunların ve konuların derin analizleri ve düşünceleri çevresinde gelişen uygulamalar sektördeki başarının anahtarı.

En az beş yıl tecrübesi ve yüksek seviyede yazılı ve sözlü İngilizce olan hırslı ve yüksek başarıyla çalışan bir gazeteciyseniz:

Gazeteciler, editörler, yayıncılar, köşe yazarları ve serbest çalışanlar da dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından gelen çeşitli bireysel havuza katılacaksınız.

Reuters Enstitüsü’ndeki vaktiniz boyunca üretim üzerinde çalışacağınız bir araştırmaya odaklanmak için görülebilir bir tutkunuz olacak. Reuters Enstitüsünün kilit odak alanlarına uyan araştırmayı öneren kişilere öncelik verilecektir.

Seyahat masrafları (ekonomi sınıfı hava seyahati dahil) ve mütevazı bir aylık yaşam giderleri parası (1,500£) burs olarak sağlanacaktır. Son başvuru tarihi 31 Ocak 2017‘dir.

Bu Fırsat Hakkında Ayrıntılı Bilgi Almak ve Başvuru Yapmak İçin TIKLAYIN!

Bu Fırsatı Yayınlayan:


Post your comments

FIRSAT TWEETLERİ

FIRSAT PAYLAŞIMLARI