IPECafe

Livebro Üniversite Ekip Lideri Olmak İster Misin?

Merhabalar,

Livebro ekibi olarak sizlere bir çağrımız var.

Livebro; ilgi alanı odaklı canlı yayın yapmanızı, bunları planlamanızı ve keşfetmenizi sağlayan mobil ve web tabanlı bir uygulamadır. Dünya’nın en iyi teknoloji geliştirme merkezlerinden biri olan İTÜ Çekirdek Kuluçka Merkezi içerisinde yer alıp, Livebro’yu burada geliştiriyoruz.

Livebro olarak tüm üniversitelerde organize olmak, hayatı daha canlı kılmak ve en önemlisi de yerli bir girişimin nasıl global olacağını kanıtlamak için çok hayal kurup bu hayalleri gerçekleştirmek için de yoğun olarak çalışıyoruz. O yüzden bu serüvende; başlangıçta beraber olacağımız, güvenebileceğimiz, ortak hayaller kurabileceğimiz ve gelecekte belki de çalışma arkadaşı olarak yola devam edeceğimiz arkadaşlara ihtiyacımız bulunmakta.

Süreç uzun, zorlu, engebeli ama bir o kadar da ufuk açıcı ve hayallerle dolu. Eğer bu girişimcilik macerasında Livebro ile yaşayarak öğrenmeyi, bir start-up içerisinde eşsiz deneyimler kazanmayı istiyorum diyorsan ekibe seni de bekliyoruz.

Şu anda 16 farklı üniversitede Livebro ekibimiz mevcut. Dikkat edersen temsilci demiyoruz. O yüzden her üniversiteden birden fazla ekip arkadaşı arıyoruz.

Ekip arkadaşlarımıza;

  • Bir Start-up’ın yaşayabileceği tüm süreçleri birincil olarak deneyimleme şansı
  • Girişimci olmak isteyenlere nereden başlayabilecekleri konusunda yol gösterme
  • Proje Döngüsü, İş Geliştirme, Pazarlama gibi birçok konuda ekip içi kurumsal kapasite geliştirme eğitimlerine katılma fırsatı
  • İTÜ Çekirdek içerisinde yer alan birçok etkinlikle, girişimle, girişimciyle tanışma fırsatı ve girişimcilik ekosistemini yakından tanıma şansı
  • Türkiye’nin birçok üniversitesinde yer alan diğer Livebro Ekipleri ile tanışma, network kurma
  • CV’ye eklenebilecek; Türkiye’nin yükselen canlı yayın sosyal medya platformu Livebro ekibi içerisinde yer alma

gibi birçok fırsat sunacağız. Ayrıca diğer fırsatlardan da toplantı da bahsedilecektir.

Ekip arkadaşlarımızdan da;

  • Livebro Üniversite Ekibi’ne yeni ekip arkadaşları kazandırmasını
  • Üniversite genelinde yapılan etkinliklerin en basit şekilde canlı yayınlanmasını
  • Çeşitli tematik konularda yayın yapacak yayıncıların bulunmasını
  • Livebro’nun üniversite içinde duyurulmasının ve yaygınlaştırılmasının sağlanmasını

Beklemekteyiz.

Peki sen; Livebro Üniversite Ekibi’nde yer almak ister misin?

Eğer isterim dersen; Livebro’yu daha iyi anlaman ve bizim de seni iyi şekilde tanımamız için İstanbul’da olan arkadaşlarımızı İTÜ Çekirdek’te Nisan ayı içerisinde yapacağımız Livebro Üniversite Ekipleri toplantısına davet edeceğiz. İstanbul dışında olanlarla ise başlangıç için yine Nisan ayında online bir toplantı organize edip Livebro Üniversite Ekipleri toplantımızı gerçekleştireceğiz. Burada birçok üniversiteden diğer Livebro ekipleri ile tanışıp, kaynaşma fırsatı da yakalayacaksınız. Ayrıca bu mesajımızı üniversitenizde kulüp içinde ve dışında paylaşırsanız da çok memnun oluruz.

Toplantı davetiyesi almak için; ad, soyad, cep telefonu ve okuduğunuz üniversitenin ismini info@livebro.tv adresine göndermeniz yeterli olacaktır. Son Tarih: 6 Nisan 2017
Daha sonra toplantı ile ilgili ayrıntılı bir bilgi sizlere göndereceğiz.

Ekip olarak iyi haberlerinizi bekliyoruz, sağlıcakla kalın.

www.livebro.tv

Bu Fırsatı Yayınlayan:


Post your comments

FIRSAT TWEETLERİ

FIRSAT PAYLAŞIMLARI