IPECafe

GILM Proje Zirvesi Katılımcı Çağrısı

Global Innovative Leadership Module (GILM) Proje Zirvesi, 18 Mayıs tarihinde, İstanbul’da, Bahçeşehir Üniversitesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştiriliyor.

Erasmus+ Gençlik Alanında Stratejik Ortaklıklar kapsamında Avrupa Komisyonu ve Türk Ulusal Ajansı tarafından desteklenen, Bahçeşehir Üniversitesi’nin yürütmekte olduğu Global Innovative Leadership Projesi, gençlerin teknoloji tabanlı-liderlik ve girişimcilik potansiyellerini,  yaratıcılık ve yetkinliklerini geliştirmeyi, bu alanda öncü AB üyeleri ve ülkeler arasındaki uçurumu kapatarak genç işsizliğe karşı sürdürülebilir bir çözüm üretmeyi amaçlamaktadır. Bunun yanısıra üretilen çıktılar ve faaliyetleri ile gençlerin istihdam edilebilirliklerine katkı sunmanın yanısıra, adayların iş hayatında kullanabilecekleri araçlarla tanışmaları ve uyum süreçlerini kolaylaştırmayı hedeflemektedir.

Proje kapsamında, Rekabet ve İnovasyon, Pazarlama, Stratejik Planlama, Bütçe ve Finans Yönetimi, Girişimcilik, Yönetim ve İş Yönetimi, Data Analizi, Yorumlama ve Problem Çözme konularını ele alan bir uygulamaya dayalı, online eğitim modülü üretilmiştir.

Projenin son hareketlilik ayağı olan bu zirve, projede üretilen bu eğitim modülünü tanıtmak üzere, alanında uzman konuşmacılar, Türkiye’nin farklı illerinden liderler, gençlik çalışanları, girişimciler, eğitmenler, uzmanlar ve konu ile ilgilenen öğrencilerden oluşan 150 kişinin katılımıyla gerçekleştirilecektir. Zirve kapsamında üretilen modüllere dair pratik bilgiler sağlanacak, belirtilen konulara dair;

– İlgili konunun öğrenilmesinin günümüz çağında gençler tarafından öğrenme gerekliliği (Dünya, Türkiye ve Avrupa)

– Pratik örnekler ve örnek durumlar

– İlgili konuda gençlerin ilerleme kaydedebilmesi için neler yapmaları gerektiği

noktalarına dair oturumlar gerçekleştirilecektir.

NOT 1: Zirve dili Türkçe olup, zirve sonunda katılımcılara katılım sertifikası verilecektir. Ulaşım masrafları karşılanmamaktadır. Sorularınızı gilmzirvesi@gmail.com adresine gönderebilirsiniz.

NOT 2: Etkinlik programına ve zirve bilgi paketi seçilen katılımcılarımız ile paylaşılacaktır.

Katılım için başvuru formuna buradan ulaşabilirsiniz.

Son Başvuru Tarihi: 13 Mayıs 2017

Etkinliklerimizi sosyal medya hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz:

Twitter: gilmproject
Instagram: gilm_project
Facebook : Global Innovative Leadership Module

Bu Fırsatı Yayınlayan:


Post your comments

FIRSAT TWEETLERİ

FIRSAT PAYLAŞIMLARI